سوالات متداول

دوره vip تخصصی روی تمامی تکنیک های فردی و آمادگی بدنی فوتبالیست کار میشود، قدرت دریبلینگ یک مقابل یک، تسلط و لمس بر توپ، سرعت پا در دریبل کردن و اعتماد بنفس و شجاعت در دریبلینگ را به شکل فوق العاده ای به نقطه قوت شما تبدیل میکنه و دیگه تو زمین خسته نمیشید.
بعد از پایان دوره شما حرفه ای تمام عیار خواهید شد. این دوره یکی از بهترین و تخصصی ترین و کامل ترین دوره های تکنیک فوتبال در ایران و همچنین جهان می باشد و تعداد زیادی فوتبالیست در لیگ های آماتور تا حرفه ای در آن کار می کنند.

اولین چیز یک اراده فولادی برای شروع قوی 🫡 سپس برای دوره ستاره شو فقط یک توپ و تعدادی کنز کافیه که میتونید از سایت ما تهیه کنید و برای دوره نیتروژن از ماه دومش به یک جفت دمبل نیاز دارید که میتونید دسته دوم و ارزان از دیوار با نو از فروشگاه های معتبر تهیه کنید.

با توجه به سن، وزن و سابقه تمرین شما متغیر هست که بعد از ثبت نام اقا سعید بهتون میگه اما معمولا بین ۲ الی ۵ کیلو کافی می‌باشد و برای افرادی حرفه ای و دارای سابقه دمبل ۷ کیلو

تا سطح فوق حرفه ای این دوره تمام تمرینات جوری طراحی شده که بتوانید به تنهایی بدون نیاز به شخص دیگری تمرین کنید.

۳ فصل اول دوره به راحتی قابل اجرا و تمرین در خانه یا پارکینگ هست و از فصل سوم که تمرینات اختصاصی پست و تمام کنندگی هم اضافه میشه بهتر است که برید فضای بزرگ تر مثل پارک.
پس جای هیچ بهونه ای نمی مونه و میتونی از همین حالا شروع کنی!

کل هر دو دوره ۴ ماهه هستش که هرکدام رو هفته ای ۳ جلسه تمرین میکنید. البته بستگی به شرایط و توانایی بازیکن هست بعضی اوقات ممکن است بیشتر طول بکشد.

شما بعد از ثبت نام مستقیما با اقای حمیدزاده در ارتباط هستید و پاسخگوی سوالات شما هست و هر زمان ویدیو تمرینی اون جلسه خود رو ارسال کنید رفع اشکال با شما خیلی دقیق و کامل انجام میشه و پس از تایید اقای حمیدزاده اجازه دارید برید جلسه بعدی 👌🏼

بعد از ثبت نام دوره، ویدیو ها برای همیشه در وبسایت در اختیارتون قرار خواهد گرفت در ضمن در صورت تهیه DVD هم که ۴۰ تومن هزینه ارسالش میشه. برای همیشه می توانید آن را بصورت فیزیکی داشته باشید.

بعد از پایان دوره شما به قدری حرفه ای شده اید که میتونید برید در تست تیم های مختلف با رعایت نکاتی که در داخل دوره گفتم، تست بدید و به تیم های بهتر راه پیدا کنید.
همچنین تقریبا هر هفته جمعه ها هم به صورت دلی جلسات جدید به عنوان اپدیت به دوره اضافه می‌شود ✅

بله، تمام بازیکنان حرفه ای دنیا تمرینات انفرادی خودشون رو همیشه انجام میدن و شما هم میتونید با ۵ الی ۸ ساعت فاصله از تمرین تیم، تمرین انفرادی خودتون که باعث اوج گرفتن شما میشه رو داشته باشید.

برنامه اختصاصی فوتبالی تغذیه برای هنرجویان دوره نیتروژن و یا VIP می‌باشد و کارشناس تغذیه ما جناب اقای حضرتی (متخصص تغذیه و فیزیولوژی) یک برنامه تغذیه تخصصی فوتبالی با توجه به تیپ و شدت تمرینات شما تنظیم می‌کند که هر دو ماه این برنامه تغذیه تا پایان دوره اپدیت می‌شود.